skrzyczne-hdskrzyczne-hd

 Paralotniowe Mistrzostwa Polski 2014 

 10-13 lipca Szczyrk 

slider-chmury-1slider-chmury-1
Slide background
 • Nasze działania i liczba członków w 2014

  W ostatnich dniach nasze Stowarzyszenie przekroczyło pewną historyczną liczbę. W naszym systemie ZEFIR na dzień dzisiejszy 910 pilotów zadeklarowało opłatę składki na 2014 rok. Biorąc pod uwagę, że jesteśmy w połowie lotniczego sezonu, to zaczynamy nieśmiało marzyć o osiągnięciu magicznej czterocyfrowej liczby.

 • PLP Michałków rejestracja i nagrody

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe ufundowało nagrody pieniężne dla zwycięzców klasyfikacji generalnej PLP w Michałkowie które odbędą się w najbliższy weekend. Za zajęcie pierwszego miejsca pilot otrzyma 600 zł, drugiego miejsca 400 zł, trzeciego miejsca 200 zł. Członkowie PSP będą mogli wykonać dwa hole dziennie na koszt naszego stowarzyszenia dzięki pozyskanemu przez nas sponsorowi firmie Lotto.

  ,

 • PLMP Masłów - podsumowanie

  Zawody w edycji PLMP Masłów mamy już za sobą. W piątkowy wieczór przeprowadziliśmy odprawę z ogromnym naciskiem na bezpieczeństwo podczas zawodów. W sobotę rano poszły dwie nawigacje, jedna z deklaracją czasu i z ukrytymi punktami premiowymi, a druga tzw. kocie skoki. Oczywiście nie obyło się bez czystego startu i lądowaniem na celność w „pachołki”.

  ,

 • PLP Michałków 26-27 lipca

  W dniach 26-27 lipca 2014 na lotnisku Aeroklubu Ostrowskiego w Michałkowie odbędzie się druga w tym roku edycja Polskiej Ligi Paralotniowej. Edycja jest organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe oraz szkołę paralotniową Pat Paragliding. W ramach opłaty startowej wynoszącej 75 zł, zostanie zapewniona zwózka z tras oraz impreza integracyjna.

  ,

 • PLP Puchar Beskidu Wyspowego - gramy!

  Ostateczna decyzja - gramy! Prognozy nie są zbyt jednoznaczne, jutro nadal może być trochę burzowo, ale przy sprawnej organizacji może się udać. Pogoda rzadko kiedy jest u nas idealna, więc trzeba spróbować. Jutro latamy ze Szczebla, zbiórka od 8 do 9 na przełęczy Glisne.

  ,

 • PLMP Masłów już w ten weekend

  Wpisowe na zawody: 80 PLN (wliczone: obsługa zawodów, materiały i sobotni poczęstunek). Rejestracja rozpocznie się w piątek 18-go od godziny 18:00. Oficjalne rozpoczęcie zawodów i pierwsza odprawa rozpocznie się o godzinie 21:00. Zakończenie zawodów przewidujemy na niedzielę na godzinę 12:00.

  ,


 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118
 • 4 × = 28